KOLEKCJA POŁĄCZENIA

Najnowsza kolekcja wiosenna to celebracji kobiecości, dbałość o relacje i połączenie ze swoim ciałem. Kolekcja POŁĄCZENIA oplecie Cię naturalnymi tkaninami, ciepłymi barwami i szlachetnymi kamieniami. Chciałam abyś poczuła się wyjątkowa dla siebie, z miłości do siebie, chęci zwolnienia i spojrzenia na siebie z ciepłym uczuciem.

Kolekcja POŁĄCZENIA to wolność. Nieskrępowane kroje, zwiewne i przyjemne formy. Abyś poczuła się swobodnie i komfortowo. Idealnie w codziennych rytuałach. Wyjątkowo w ważnych momentach. To przywołanie ciepła na skórę i do wnętrza. Kobieca afirmacja.

Kolekcja POŁĄCZENIA to też efekt dziewczyńskich relacji i kosmicznych splotów wydarzeń. Bo w wiosennej premierze połączyły się dwie kolekcji. Bamba oraz Maria Makrama.

Z Magdą ma co dzień dzielimy przestrzeń pracowni. Dzielimy się też przemyśleniami i emocjami. O miłości, o ciele, o świecie, o rytuałach, o kobiecości. Połączyłyśmy zatem nasze kolekcje w jednej sesji.

Magda stworzyła piękną kolekcję naturalnych kamieni i makramowych akcesoriów, które splotły się z najnowszą kolekcją BAMBY, tworząc spójne kompozycje, idealne POŁĄCZENIA. Bo jak inaczej wyobrażacie sobie sukienkę AMBER, bez wisiora z bursztynem?

p o ł ą c z e n i a

Kimono MIRA / marsala Kimono MIRA / marsala
Cena: 380,00 zł
szt.
zobacz więcej
Opaska LANA / amber Opaska LANA / amber
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Spodnie TINA/ black Spodnie TINA/ black
Cena: 320,00 zł
zobacz więcej
Sukienka MUNA / red Sukienka MUNA / red
Cena: 320,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl