O nas

Poznajcie BAMBĘ

BAMBA to wrocławska pracownia slow fashion Olki Bujewicz, która tworzy minimalistyczne akcesoria i wyjątkowe, ponadczasowe ubrania.

BAMBA celebruje codzienne przyjemności, doceniając chwile dla siebie. Inspiruje się naturą, kolorami i kształtami. Wplatając w swoje projekty natchnienie z natury. Wieloletnie szlifowanie rzemiosła krawieckiego jest efektem precyzyjnie skrojonych i wykończonych ubrań oraz plecaków. A co najważniejsze, każda rzecz którą oddaje w Wasze ręce tworzy i szyje sama od początku do końca.

Wszystkie produkty powstają ze starannie wyszukanych tkanin przyjaznych ciału i środowisku. Naturalny len i bawełna do otulenia ciała, wegańskie zamsze, cordura dla wytrzymałych plecaków i akcesoriów.

Wybór tkanin jest u BAMBY ogromnie istotnym etapem tworzenia każdej kolekcji. Przy ich wyborze decydujące znaczenie mają jakość, pochodzenie oraz czy posiadają certyfikat ekologiczności. W miarę możliwości zaopatruje się u lokalnych producentów, a także kierując się przejrzystością relacji konsumenckiej, wszystkie informacje dotyczące źródła pochodzenia tkanin, umieszczane są w opisie produktów.

BAMBA kocha zwierzęta tak samo prywatnie, tak i w pracy. Dlatego wszystkie produkty są wegańskie, a sama marka jest zdeklarowanym uczestnikiem kampanii Sklepy Wolne od Futer.

BAMBA ceni wszystko co funkcjonalne i unikatowo codzienne. Dlatego wszystkie rzeczy, które oddaje w wasze ręce jest wygodne i ponadczasowe. Odpowiedni dobór tkanin sprawia, że plecaki, torby i nerki są wodoodporne, a dopracowana konstrukcja zapewnia komfort przy noszeniu. Ubrania zaś, dzięki prostym krojom i najlepszym tkaniną, stają się jednocześnie niepowtarzalne i codzienne.

BAMBA to propozycja dla każdego, kto ceni minimalizm, jakość i komfort.


Zapraszam do mojego sklepu.

Rekomendacja Modopolis - Forum Mody Polskiej

Rekomendacja Modopolis - Forum Mody Polskiej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl